Неділя, 23.09.2018, 15:40
Вітаю Вас, Гість
  1. Літній календар - 2018 добігає до завершення.  Цікавим, веселим та змістовним було дозвілля дошкільнят  в дитсадку «Рукавичка». Жарти, сміх, ігри супроводжували дітлахів протягом  усього оздоровчого періоду. Тепле сонечко, гарний настрій додали дітям здоров'я, підвищили імунітет організму, щоб з новими  силами зустріти 2018-2019 навчальний рік.  

  2.    

  3.  

  4. Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей –  прекрасне свято радості та надії. 

   Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рід.

  5. Привітати дітлахів у "Рукавичку" завітали голова райдержадміністрації Тетяна Миколаївна Неділько та міський голова Павло Миколайович Шимко.

  6.  
  7.  

  8. Із 14 по 18 травня 2018р. в дошкільному закладі пройшов Тиждень безпеки дитини

  9.    
  10.  
  11. 17.05.2018Р. Святково одягнені у вишиті сорочки діти, працівники, гості, прибрана дошкільна оселя «Рукавички». У садочку - свято української вишиванки. Вона – найдорожчий скарб, не лише пам'ять, а й частинка нашої історії, невід'ємний елемент нашого вбрання, найвища культурна цінність. Мистецтво української вишивки славиться на весь світ і є найбільш пізнаваним символом нації. Український народ глибоко шанує вишиванки, зберігає і передає як реліквію дітям і внукам, правнукам із покоління в покоління.  
  12.  
  13.   
  14.  
  15.  
  16.  
  17. 11.04.2018р. У закладі дошкільної освіти «Рукавичка» продовжується святкування Великодніх свят. Під час розваги «Великодня казка» звучали пісні, вірші у виконанні старших дошкільнят. Весело пройшли ігри з писанками та крашанками «Навбитки», «Хто швидше перенесе Великоднє яйце», «Кривий танець». Руками дітей та їхніх родин створено виставку «Великдень у нашому краї».

                         Вітаємо всіх з Великодніми  святами!

Співають дзвони святого храму,
Велика радість: Христос Воскрес!
До свята Паски  хай світлими стануть,
Землі цвітіння і синь небес.
Нехай добро Вам зігріє серце,
Любов і віра в душі живуть,
Нехай у Вашому домі щастя
Назавжди ангели збережуть!
Хай сповнює душу краса
Великодня
І радість оселиться в серці сьогодні!
Хай милують око веснянії квіти,
І будуть щасливі дорослі та діти!!
Христос Воскрес!

    

 

 

 

23.11.2017р.  

У Бахмацькому дошкільному закладі №1 «Рукавичка» відбувся родинний міст «Українська родина – душі берегиня», який присвячено співпраці дошкільного закладу і родини. Більше ніж півсотні мам і татусів, бабусь і дідусів були активними учасниками свята.  Звучали зворушливі вірші та пісні про любов до батьків. Задушевно, по-материнськи тепло пронизані танцювальні композиції «Віночок», «Рушничок» у виконанні мам, татусів і дітей. Ігри, жарти, таночки, гуморески додали святу неповторний український колорит.

Руками батьків та дітей оформлено виставку «У вінку родинної любові».

 Низький уклін родині – берегині дитячої душі!

         

 

 

 

 

01/11/2017 Осінній ярмарок

      

 

28/09/2017 День дошкілля

 

 

 

1 червня 2017р. маленькі вихованці дитсадка святкували День захисту дітей

      

 

16/11/2016 У дошкільному закладі пройшло свято Осені